MISCELLANEOUS / Jewellery / Earrings 7663336
nr 766 3336
EARRINGS
9 par, 1950s, signed,
9 par, 50-tal, signerade
800
SEK 550
Monday July 2 2012
at 17:29:50
100 kr
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr